KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13693579
nr 1369 3579
Akvarell
Alexandrowski, 48x22 cm. Signerad
Utrop:
3.000 kr
Såld:
4.800 kr
måndag 21 december 2020
kl 18:13:39
2.400 kr
2.600 kr
2.800 kr
3.000 kr
3.600 kr
3.400 kr
3.600 kr (Budbetjänt)
6
4.000 kr
4.000 kr
6
4.000 kr (Budbetjänt)
4.200 kr
7
4.600 kr
4.600 kr
7
4.600 kr (Budbetjänt)
7
6
4.800 kr
7
7